T&P   Archiwum   Terminy   Katalog Branżowy   Serwis   Shop   Kontakt  
 
  Przegląd   Przeglądy rynku   Wyszukiwanie artykułów

T&P archivum: Wydania 2-2010 (Wrzesień/Październik)

<< powrót do spis treści
Do zobaczenia w Warszawie!

Wielkimi krokami zbliżamy się do Międzynarodowych Dni Reklamy RemaDays 2011. Przygotowania do kolejnego, wielkiego spotkania branży reklamowej w polskiej stolicy już trwają. Producenci pracują nad nowymi rozwiązaniami, dystrybutorzy poszerzają swoje oferty, a my już nie możemy doczekać się efektów ich pracy.
W aktualnym wydaniu T&P czeka na Państwa przegląd rynku hafciarskiego, a w nim opis maszyn polskich i zagranicznych dystrybutorów, tajniki najnowszej wersji Wings eXPerience 5 oraz porady jak dobrać właściwe oprogramowanie.
Ponadto szczegółowe informacje na temat zabronionych ftalanów oraz innowacyjnych rozwiązań amerykańskiego producenta past plastizolowych QCM.
Zajrzymy również za kulisy firmy Apla z Sopotu, a tam się rzeczy dzieją proszę Państwa! Wzbogacenie oferty Murakami, zorganizowanie dni otwartych oraz prezentacja pierwszego w Polsce urządzenia i-SCREEN do drukowania matryc sitodrukowych bezpośrednio z pliku komputerowego.
Gorąco namawiamy też do wzięcia udziału w międzynarodowych konkursach branżowych „stickstich” oraz „Golden Shirt Award”. To dla Państwa wspaniała okazja, aby wykazać się wiedzą i kreatywnością.
W listopadowym wydaniu T&P także temat specjalny – charakterystyka odzieży pracowniczej: normy, materiały specjalistyczne oraz przykładowe kolekcje z domu Falk&Ross, Projob i Jobman.
Serdecznie zapraszam do lektury i czekam na Państwa refleksje!