T&P   Archiwum   Terminy   Katalog Branżowy   Serwis   Shop   Kontakt  
 
  Home   News   Aktualne wydanie   Zapowiedź

News

<< Powrót
Lynka, życzymy Ci 100 lat! 31.10.12
Od 1992 roku na rynku polskich artykułów promocyjnych, od początku na pozycji jednego z największych dystrybutorów Polsce. Lynka z Krakowa obsługuje zarówno korporacje, jak i mniejsze firmy, zapewniając wysokiej jakości produkty (tekstylia i gadżety promocyjne), zdobienia (tłoczenie, grawerowanie, druk i haft na odzieży) oraz obsługę.  Dystrybutor posiada na swoim koncie ponad 40 nagród, zdobytych w prestiżowych, międzynarodowych konkursach.
W ofercie Lynka znajdziemy między innymi odzież promocyjną i pracowniczą takich marek jak Spiro, Gildan, Fruit of the Loom, Stedman, Kariban, B&C, Beechfield, Stormtech, Hanes i Result.
19 października tego roku firma Lynka obchodziła uroczyste 20-lecie swojego istnienia. Na galę, która odbyła się w hotelu Sheraton w Krakowie przybyło ponad 150 gości - Klientów i dostawców Lynki. Uroczystość uświetniły swoim przemówieniem Konsul Generalny USA Ellen Germain oraz Dyrektor Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce Dorothy Dąbrowska.  John Lynch (SEO Lynka) dziękując wszystkim za wspólny sukces i współpracę w niezwykle ciekawy sposób przedstawił historię rozwoju firmy na tle przemian politycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na uroczystości obecni byli także Christopher Jan Niedenthal jeden z najbardziej cenionych fotoreporterów europejskich oraz Andrzej Mleczko, znany polski rysownik satyryczny. Goście do późnych godzin nocnych doskonale bawili się przy klimatycznej muzyce znanego krakowskiego zespołu jazowego Blue Transfer. Z okazji urodzin życzymy firmie Lynka 100 lat!