T&P   Archiwum   Terminy   Katalog Branżowy   Serwis   Shop   Kontakt  
 
  Home   News   Aktualne wydanie   Zapowiedź

News

<< Powrót
DesignShop V10 05.08.15
Na targach FESPA 2014 amerykański producent hafciarek i oprogramowania Melco przedstawił najnowszą wersję oprogramowania do projektowania wzorów hafciarskich – DesignShop V10. Nowa wersja, podobnie jak jej poprzedniczki, pracuje w środowisku Microsoft Windows, jest bardzo prosty w nauce i jeszcze bardziej intuicyjny w użytkowaniu.

Podstawowe różnice DesignShop V10 w stosunku do wersji 9 to: znacznie usprawniony import plików wektorowych, nowy, zmodernizowany interfejs użytkownika, brak klucza sprzętowego, nowe narzędzie do literowania i 25 nowych alfabetów hafciarskich z polskimi czcionkami! A na koniec najważniejsze. Oprogramowanie jest dostępne w znacznie przystępniejszej cenie: DesignShop V10 Lite (edycja + literowanie) w cenie 799USD netto, DesignShop V10 Standard (edycja + literowanie + ręczne projektowanie) w cenie1399USD netto, DesignShop V10 Standard + Vector Option (j.w. + import wektorów) w cenie 1999USD netto oraz DesignShop V10 Pro+ (pełna wersja) w cenie 4999USD netto.
„Polecamy trzecią opcje, zdecydowanie najlepszy stosunek ceny do możliwości.”, powiedział Adam Bujak z firmy Amatec Polska – dystrybutora hafciarek i oprogramowania Melco w Polsce.