T&P   Archiwum   Terminy   Katalog Branżowy   Serwis   Shop   Kontakt  
 
  Home   News   Aktualne wydanie   Zapowiedź   Golden Shirt Award

News

<< Powrót
Mimaki School 2017 23.08.17

Sico Polska wraz z japońskim producentem maszyn drukujących Mimaki zapraszają wszystkich zajmujących się drukiem wielkoformatowym do udziału w wyjątkowym cyklu szkoleniowym pod tytułem „Mimaki School 2017”. Wykładowcy z Polski, Niemiec, Holandii, Włoch i Wielkiej Brytanii. Sześć różnych spotkań w sześciu miastach w Polsce. Wszystko zamykające się egzaminem i uroczystą galą połączoną z wieloma atrakcjami dla najlepszych w swoim zawodzie!

Mimaki School rozpoczyna się na początku w Poznaniu (7 września), potem w Krakowie (19 września) i Wrocław (28 września) oraz w październiku Łódź (4 października), Gdańsk (10 października) i Warszawa (18 października). Sześć spotkań poświęconych drukowi solwentowemu, UV oraz drukowi na tekstyliach. Tematyka każdego ze spotkań będzie inna, uczestnicy mogą wziąć udział w dowolnej liczbie spotkań (ilość miejsc ograniczona).

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w „Mimaki School” zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej www.mimakischool.pl,  strony www.sico.pl lub poprzez dostarczenie do Sico Polska wypełnionego formularza rejestracyjnego za pośrednictwem e-maila, fax’u lub osobiście. Udział w szkoleniu wynosi 100 zł/netto od osoby za jedno szkolenie (jedno miasto).