T&P   Archiwum   Terminy   Katalog Branżowy   Serwis   Shop   Kontakt  
 
  Home   News   Aktualne wydanie   Zapowiedź

News

<< Powrót
III edycja Techconfex 23.02.18

W dniach 18 – 20 kwietnia 2018, w łódzkiej hali Expo odbędą się targi Techconfex. Trzecia edycja wydarzenia zgromadzi około 1500 odwiedzających oraz 65 wystawców z kraju i zagranicy. Wśród nich znajdą się wiodący producenci i dystrybutorzy znanych na całym świecie marek. Zakres targów obejmie: maszyny i automaty szwalnicze, systemy przygotowania produkcji oraz wyposażenie krojowni.

Jak zapewnia organizator imprezy branżowej – firma Interservice Sp. z o.o. – wstęp na targi będzie bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się wcześniej za pośrednictwem strony internetowej lub na miejscu, w biurze obsługi.

Targi Techconfex są odpowiedzią na oczekiwania wszystkich sektorów branży. Zarówno dużych przedsiębiorstw, mających uznany status na rynku, jak i małych firm, mających dominujący udział w strukturze rynku.

Czasopismo branżowe T&P Tekstylia – Zdobienie i Promocja z wielką przyjemnością patronuje medialnie wydarzeniu i serdecznie zaprasza w dniach 18-20 kwietnia do Łodzi. Do zobaczenia w hali Expo!