T&P   Archiwum   Terminy   Katalog Branżowy   Serwis   Shop   Kontakt  
 
  Home   News   Aktualne wydanie   Zapowiedź   Golden Shirt Award

News

<< Powrót
SAWO 2018 24.02.18

Od 24 do 26 kwietnia, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich trwać będzie wystawa szeroko pojętej branży BHP.

Międzynarodowe Targi Ochrony pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa odbywają się w rytmie dwuletnim, ich ostatnia edycja w roku 2016 zajęła 5600 m2 powierzchni ekspozycyjnej, prezentując ofertę 241 wystawców z 22 krajów (wśród nich 67% producentów).

Do głównych sektorów tematycznych targów SAWO należą: bezpieczeństwo i higiena pracy, ochrona przeciwpożarowa, wyposażenie dla służb ratowniczych oraz usługi i szkolenia. Międzynarodowe Targi Ochrony pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa odwiedzane są przede wszystkim przez szefów i pracowników służby BHP i ochrony przeciwpożarowej, dystrybutorów i handlowców, przedstawicieli zawodowej i ochotniczej straży pożarnej oraz pracodawców.

Uczestnicy targów SAWO mogą skorzystać z bogatego programu konferencji organizowanych we współpracy z instytucjami, stowarzyszeniami i mediami branżowymi: Państwową Inspekcją Pracy, Urzędem Dozoru Technicznego, Centralnym Instytutem Ochrony Pracy – PIB, Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Pracowników, Służby BHP, Państwową Strażą Pożarną oraz Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Pożarnictwa.

Podczas każdej edycji targów przyznawane są prestiżowe nagrody Grand Prix SAWO oraz Złoty Medal MTP.

Równolegle do targów SAWO, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się również wystawy Securex, Instalacje oraz Poznań Media Expo. Kwartet targowy gromadzi ponad 800 wystawców i 22 158 zwiedzających (dane z roku 2016).