T&P   Archiwum   Terminy   Katalog Branżowy   Serwis   Shop   Kontakt  
 
  Home   News   Aktualne wydanie   Zapowiedź

News

<< Powrót
Co nowego w Basteksie? 31.07.11
Od połowy sierpnia tego roku warszawska firma Bastex wprowadzi do swojej oferty całkowicie nowe, i jak twierdzi jej dyrektor Pan Paweł Jesionowski, bardzo ciekawe folie francuskiego producenta SEF.
Pierwsza nowość to folia Coolflex (trwale samoprzylepna) do aplikowania bez pomocy prasy termotransferowej! Folia posiada bardzo szerokie zastosowanie w dekoracji wyrobów włókienniczych, ale najbardziej sprawdza się na tekstyliach powlekanych (plecaki, torby-lodówki, parasole, odzież wodoodporną itp.). Coolflex jest dostępny w 6 najpopularniejszych kolorach: białym, czarnym, żółtym, niebieskim, zielonym i czerwonym.
Nowością jest także biała folia Coolprint do zadruku atramentami eco-solwentowymi i do aplikowana na wyroby tekstylne (głównie powlekane). Podobnie jak Coolflex, folia ta nie wymaga stosowania prasy termotransferowej.
Ostatnią nowością francuskiej firmy SEF jest folia Metallflex. Jest to folia metalizowana, dostępna w Basteksie w kolorze złotym i srebrnym.
Na temat specyfiki najnowszych francuskich folii SEF oraz porad w ich zastosowaniu będą Państwo mogli przeczytać w artykule, który ukaże się w ostatnim tegorocznym wydaniu T&P 4/2011 (listopad/grudzień) oraz oczywiście bezpośrednio u polskiego dystrybutora SEF: