T&P   Archiwum   Terminy   Katalog Branżowy   Serwis   Shop   Kontakt  
 
  Home   News   Aktualne wydanie   Zapowiedź

News

<< Powrót
Nowość! Błyszczące efekty w nadruku cyfrowym! 07.12.11
Drukarki AnaJet stanowią wyjątek na tle innych drukarek do bezpośredniego nadruku na odzieży, ponieważ  można je również wykorzystać do tworzenia nadruków z folii metalicznej. Jest to opatentowana technologia METALfoil dostępna wyłącznie dla użytkowników drukarek AnaJet. Sposób tworzenia takiego nadruku jest bardzo łatwy i daje wspaniały efekt świecących refleksów, niemożliwy do osiągnięcia przy zwykłym nadruku.
Ta metoda jest bardzo podobna do drukowania w tradycyjny sposób. Tak naprawdę nawet nie musimy przygotowywać grafiki w specjalny sposób. Wystarczy po prostu grafikę nadrukować na koszulce jak czynimy to zazwyczaj i zaraz po wydrukowaniu, jeszcze przed wygrzaniem koszulki należy położyć na mokrym nadruku kawałek specjalnej folii, po czym zamknąć prasę na 90s. Po ostygnięciu koszulki wystarczy delikatnie oderwać folię od materiału. I to wszystko! Efekt jest olśniewający!
W ofercie AnaJet są cztery kolory foli: czerwona, niebieska, srebrna i złota. Jednak mamy nieskończoną ilość możliwości, ponieważ możemy uzyskiwać inne barwy kładąc różne kolory atramentu pod różne kolory folii. Również możemy drukować na folii albo używać w jednym nadruku kilku różnych kolorów folii.