T&P   Archiwum   Terminy   Katalog Branżowy   Serwis   Shop   Kontakt  
 
  Home   News   Aktualne wydanie   Zapowiedź

News

<< Powrót
Fruit of the Loom rozszerza zasięg i zasoby internetowe 17.01.12

Nowa, europejska strona internetowa Fruit of the Loom, jak podał sam producent, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Ilość odwiedzających internetowe forum angielskiego producenta wciąż rośnie, ok.30% w ciągu roku. W ciągu ostatnich 12-stu miesięcy wzrósł także zakres podawanych na stronie informacji. Pojawił się między innymi Przewodnik po produkcji, który w szczegółowo wyjaśnia zainteresowanych każdy etap produkcyjny. W 2012 roku na stronie pojawiły się także najnowsze zdjęcia wszystkich kolekcji, specyfikacje produktów oraz nowo wprowadzone kolory.
Odwiedzający z pewnością zwrócili uwagę na całkowicie nowy projekt strony głównej z tłem o delikatnej fakturze bawełny. Górny pasek składa się teraz z nowej strony kontaktowej, formularza zapytań dla Klientów oraz kolorowych zakładek, które nawiązują do najnowszego katalogu „100 powodów by wybrać Fruit of the Loom”. Teraz każdy odwiedzający może bez problemu nawiązać bezpośredni kontakt z producentem Fruit of the Loom. Otrzymane przez firmę zapytania i informacje są następnie sortowane i kierowane do odpowiednich działów.
Nowością strony internetowej Fruit of the Loom jest poza tym możliwość bezpłatnego ściągnięcia w formacie PDF specyfikacji każdego z produktów oraz pełnej kolekcji. Wystarczą tylko trzy kliknięcia!