T&P   Archiwum   Terminy   Katalog Branżowy   Serwis   Shop   Kontakt  
 
  Home   News   Aktualne wydanie   Zapowiedź

News

<< Powrót
Amatec Polska w nowym, internetowym wymiarze 29.03.12
Amatec Polska Sp. z o.o. cieszy się od niedawna nową, wciąż w budowie, ale już zdecydowanie bardziej przejrzystą i aktualną stroną internetową. Klienci specjalisty ds. przemysłowego szycia i zdobienia tekstyliów mogą teraz w łatwy sposób dowiedzieć się o ofercie, aktualnych promocjach dystrybutora oraz wszelkich jego działaniach (targach, spotkaniach i innych).
I tak dla przykładu: z nowej strony internetowej można się dowiedzieć, że Amatec Polska to nie tylko maszyny, ale również tekstylia! Firma została bowiem dystrybutorem producenta wysokiej jakości odzieży promocyjnej Promodoro. Do niedawna jedynym partnerem Promodoro był dystrybutor Corporate Image z Warszawy.
Dla wielu z nas z pewnością nową informacją (również umieszczoną na stronie internetowej) jest fakt, że Amatec został nowym przedstawicielem SWF, koreańskiego producenta tradycyjnych hafciarek wielogłowicowych. Firma buduje magazyn części zamiennych, póki co korzystając z pomocy partnerów z Norwegii i Szwecji. Zamierzeniem dystrybutora jest także zorganizowanie pełnego serwisu SWF w Polsce, w oparciu o swoich doświadczonych w branży szwalniczej serwisantów.