T&P   Archiwum   Terminy   Katalog Branżowy   Serwis   Shop   Kontakt  
 
  Home   News   Aktualne wydanie   Zapowiedź

News

<< Powrót
40 Lat Lotus Transfers 31.07.12
Pierwsze urządzenia transferowe Lotus Transfers pojawiły się na rynku w 1972 roku. Włoski producent Lotus z siedzibą w Mediolanie prowadzi sprzedaż nie tylko pras termicznych, ale także materiałów niezbędnych do wykonywania nadruków na tekstyliach metodą termotransferu, wszelkiego rodzaju materiałów do łączenia z tekstyliami nadruku, sitodruku i druku cyfrowego.
W tym roku producent obchodzi swoje 40-te urodziny. Z tej okazji, w niemieckiej siedzibie Lotus Transfers w Berlinie odbędzie się branżowe spotkanie specjalistów oraz zainteresowanych działających w sektorze odzieży reklamowej oraz jej znakowania.
„Domowe targi” (z niem. Hausmesse) odbędą się 22 września 2012 w siedzibie firmy w samym centrum Berlina, w dzielnicy Charlotteburg. Organizator zaprasza na wykłady dla początkujących z zakresu druku na tekstyliach, a konkretnie: rodzaje i zastosowanie papierów i folii transferowych oraz ploterów i pras transferowych. Warsztaty odbędą się w małych grupach i będą prowadzone przez specjalistów z firmy Lotus. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą pras transferowych Lotus, folii producentów Poli-Tape i Siser oraz kolekcją znanego producenta t-shirtów Continental Clothing Company. To tylko część atrakcji, które czekają na nas w stolicy Niemiec.
Szczegóły oraz warunki udziału znajdą Państwo na stronie internetowej Lotus Transfers International z Berlina.
Dla zapewnienia naszym klientom lepszego wsparcia technicznego oraz szybszych dostaw, Lotus Transfers International otworzył przedstawicielstwo w Polsce, w Pabianicach. Sprzedawcą włoskich urządzeń transferowych jest firma Comec Polska.