T&P   Archiwum   Terminy   Katalog Branżowy   Serwis   Shop   Kontakt  
 
  Home   News   Aktualne wydanie   Zapowiedź   Golden Shirt Award

News

<< Powrót
Image Design w Chorzowie 09.10.12
Śląskie Centrum Targowe Sp. z o. o. z siedzibą w Chorzowie organizuje pierwsze Targi Reklamy, Poligrafii, Multimediów i Eventów „Image Design 2012”. Spotkanie odbędzie się w dniach od 7 do 9 listopada na terenie Centrum Targowego w Chorzowie. Ponieważ na przełomie ostatnich paru lat nie organizowano na terenie województwa śląskiego imprez o podobnym charakterze, ideą organizatora jest stworzenie targów o statusie największego tego typu wydarzenia w Polsce południowej, zrzeszających wystawców szeroko pojętej branży reklamowej. 
Targi „Image Design 2012” to także bogaty cykl wykładów skierowany m.in. do przedstawicieli wydziałów rozwoju miast i gmin, tematycznie związany z ich skuteczną promocją. W związku z dużym skupiskiem instytucji związanych z powyższą tematyką na terenie woj. Śląskiego wykłady te z pewnością przyciągną na targi wiele podmiotów poszukujących rozwiązań w tej materii.
Zaproszeni wystawcy to między innymi: domy mediowe, agencje reklamowe, agencje PR, producenci i dystrybutorzy artykułów reklamowych, nośników audiowizualnych, reklama prasowa, internetowa, radiowa i telewizyjna. A także firmy służące usługi marketingowe, reklamowe, eventowe i fotograficzne.