T&P   Archiwum   Terminy   Katalog Branżowy   Serwis   Shop   Kontakt  
 
  Przegląd   Przeglądy rynku   Wyszukiwanie artykułów

T&P archivum: Wydania 1-2007 (Kwiecień)

<< powrót do spis treści
Przegląd rynku: czapeczki i kapelusze
Z dobrym okryciem przez świat

Już zawsze ludzie okrywali głowy. Jako ochronę przed wiatrem i pogodą, lub aby pokazać swoją przynależność do jakiejkolwiek klasy lub wiary, lub po prostu aby się podobać.
Podobać się – lub zwrócić na siebie uwagę – jest modne, trendy, super. Co nadaje się tutaj lepiej, jak modne czapeczki czy kapelusze z pięknym nadrukiem lub szlachetnym haftem.
Kippa, sombrero czy bejsbolówka – regionalna i religijna różnorodność ludzi przejawia się w nakryciu głowy. Jednak światowy sukces osięgneły już dawno: dżinsy, t-shirts i bejsbolówki. Ostatnie są noszone na całym świecie, z modną dekoracją, sloganem reklamowym albo po prostu bez niczego. Czapeczki są super, i już rodzice nie musza się zamartwiać, że ich dzieci nie mają na głowie żadnej ochrony przed słońcem: czapeczki – bez pytania: są, zawsze na czasie.

Przegląd
Aby umożliwić drukarniom i haftciarniom wgląd w różnorodność czapeczek, jak również producentów i dostawców, stworzyła redakcja T&P na następujących stronach przegląd rynku z wyborem czapeczek i kapeluszy, oczywiście mogą występować rozbieżności. Również w przyszłych numerach T&P będą przedstawiane produkty, producenci i dostawcy modnych nakryć głowy jak również innych materiałów promocyjnych, aby czytelnicy mogli dysponować cały czas aktualnymi informacjami.
Miłej lektury!!

Artykuł do pobrania w formacie PDF